صفحه اصلی > اخبار معاونت 


فراخوان حمایت از پژوهش‌های COVID-۱۹
فراخوان حمایت از پژوهش‌های COVID-۱۹
 فراخوان حمایت از پژوهش‌های COVID-۱۹

 

به منظور مقابله با ویروس SARS-COV-2 یا بیماری کووید ۱۹، مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) فراخوان حمایت از طرح‌‌های پژوهشی با این موضوع را به شرح زیر اعلام می‌کند:

✅ مهلت فراخوان: ۶ لغایت ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹

✅ روش ارسال طرح: ثبت در سامانه مدیریت پژوهش 

✅ اعتبار: مجموع اعتبار این فراخوان ۸۰ میلیارد ریال است. از آنجایی که در مجموع ۲۰۰ میلیارد ریال برای حمایت از پژوهش‌های دانشگاهی در این حوزه به دانشگاه‌ها اختصاص داده شده است در این فراخوان مطالعات مشابه مطالعات دانشگاهی پذیرفته نخواهد شد. مطالعات دانشگاهی در این حیطه را می‌توانید با جستجو در سامانه کمیته ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی بیابید.

✅ نوع گرنت مورد پذیرش: فقط گرنت اصلی مؤسسه فعال خواهد بود.

✅ فرم پروپوزال اولیه: سامانه مدیریت پژوهش مؤسسه از دو قسمت آن‌لاین و آف‌لاین تشکیل شده و برای ارسال پروپوزال هر دوقسمت باید تکمیل شود. فرمت پروپوزال اولیه (pre-proposal) را می‌توانید از اینجا و یا در صفحات سامانه مدیریت پژوهش دانلود کنید. فرم پروپوزال می‌بایست به زبان انگلیسی تکمیل شود و در نظر داشته باشید خلاصه فارسی و انگلیسی (شامل تاریخچه، اهداف اختصاصی، روش کار و چگونه از نتایج استفاده خواهد شد) را می‌بایست در بخش آن‌لاین وارد کنید.

✅ الزامات طرح‌ها:
🔸 موضوعات اولویت‌‌دار مؤسسه برای پذیرش طرح در این گرنت (جزئیات بیشتر درباره شناسایی و اولویت‌بندی نیازهای دانشی/ عناوین پژوهشی پژوهش‌های مرتبط با COVID-۱۹) 

🔸طرح‌‌های چند مرکزی (multicentral) و چند زمینه‌ای (multidisciplinary) در اولویت قرار خواهند گرفت.

🔸محصولات فناورانه (دارو، تجهیزات و ...) که در حال حاضر بخش خصوصی و یا سایر بخش‌های دولتی بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده باشند در اولویت نخواهند بود.


جزئیات بیشتر را در وب‌سایت مؤسسه بخوانید:

🔗http://nimad.ac.ir/content/202/COVID-۱۹-Call


تاریخ درج خبر : 1399/02/16 | کد خبر : ١٧٥١٨ | تعداد نمایش خبر : 720
 

 


خروج