صفحه اصلی > اخبار معاونت بازدید دکتر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از معاونت تحقیقات و فناوری و مراکز تحقیقاتی دانشگاه
بازدید دکتر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از معاونت تحقیقات و فناوری و مراکز تحقیقاتی دانشگاه
 

 

صبح روز یکشنبه31 شهریور ماه سال جاری، دکتر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، از حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و مراکز تحقیقاتی وابسته بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید، معرفی مراکز تحقیقاتی و عملکرد معاونت تحقیقات و فناوری صورت گرفت، همچنین دکتر عبادی فر طی نشستی با حضور معاون تحقیات و فناوری ، مدیران ، روسای مراکز تحقیقاتی و معاونین پژوهشی دانشکده ها، در خصوص حل برخی مشکلات و ارائه راهکارها، به بحث و گفت و گو پرداختند.

وی خاطر نشان کرد: با آماده شدن پروژه عمرانی پژوهشکده سلامت و آزمایشگاه جامع تحقیقات در پردیس دانشگاه، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع آمادگی همکاری جهت تجهیز آن را دارد.

در پایان بازدید، دکتر عبادی فر به همراه معاون تحقیقات و فناوری و مدیران حوزه پژوهش با حضور در محل دفتر  ریاست دانشگاه با ایشان دیدار داشته و در خصوص موضوعات پژوهشی به بحث و گفتگو پرداختند.

 

تاریخ درج خبر : 1398/07/10 | کد خبر : ١٥٨١٧ | تعداد نمایش خبر : 508
 

 


خروج